Druga edycja Turnieju wiedzy rolniczej "Od pola do stołu" już za nami.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – zgłosiło się około 40 uczniów z powiatu sierpeckiego i powiatów sąsiadujących. Tematyka konkursu obejmowała szeroko pojętą branżę rolniczą – uprawę roślin, chów zwierząt, technikę rolniczą oraz żywienie człowieka. Za przygotowanie konkursu odpowiedzialni byli nauczyciele przedmiotów zawodowych. Turniej składał się z dwóch etapów – etap teoretyczny (test jednokrotnego wyboru), po którym sześciu uczestników z najwyższą liczbą punktów przechodziło do finału -  etapu praktycznego. Rywalizacja była bardzo wyrównana, a poziom wiedzy wysoki. Laureatami Turnieju zostali:
🏆  I miejsce - Oliwia Janiszewska  (SP w Tłuchowie)
🏆 II miejsce - Radosław Rutkowski (SP Borkowo Kościelne)
🏆 III miejsce - Paweł Jędrzejewski  (SP Koziebrody)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za liczny udział
Podczas obrad komisji konkursowej nasi goście zwiedzali szkołę i gospodarstwo pomocnicze, zatrzymali się też na słodki poczęstunek przygotowany przez naszych uczniów