Dziesiątego marca w Brwinowie odbył się wojewódzki etap Olimpiady Producentów Rolnych,

w którym naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów: Adam Joachimowicz, Kuba Malanowski, Hubert Osowski, Sebastian Radwański, Kacper Siejka i Krystian Szczepiński. W najlepszej dziesiątce po pisemnej części konkursu znaleźli się:  A. Joachimowicz,  J. Malanowski i  S. Radwański. W części praktycznej Sebastian uzyskał najlepszy wynik i jako laureat I miejsca uzyskał  przepustkę do udziału w etapie krajowym Olimpiady, który odbędzie się w Kielcach. Sukces jest tym bardziej szczególny, ponieważ uzyskany w 10 rocznicę podobnego wydarzenia - wtedy (2013r.) uczeń, a dzisiaj nauczyciel i jednocześnie opiekun grupy, p. Dawid Zabadaj osiągnął podobny wynik w tym konkursie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.