Daj z siebie coś innym – to się na pewno opłaci!
W dniu 27.10.2015r. odbyła się wycieczka do Torunia, w której udział wzięło ponad 20 uczniów z różnych klas, najbardziej zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły.

W ten sposób Pani Dyrektor Elżbieta Butajło i Rada Rodziców wynagrodziła tych, którzy lubią pracować społecznie i poświęcają wiele czasu sprawom szkoły. Rozpoczęliśmy od parku linowego, który dostarczył wiele wrażeń i niezapomnianych chwil. Trochę strachu, mnóstwo emocji, ale za to radość z zabawy ogromna. Następnie udaliśmy się do kina, by chwilę odpocząć i zebrać siły przed kolejnym wyzwaniem. Wizyta w kręgielni to kolejny „strzał w dziesiątkę”. Młodzież bawiła się fantastycznie. Rywalizacja i adrenalina spowodowały, że długo o tym nie zapomną. Wróciliśmy do szkoły zmęczeni ale zadowoleni.
Zachęcamy do aktywnej postawy społecznej, bo naprawdę warto.