W dniu 30 listopada 2016 r. w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom PRM. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu

reprezentowała Ilona Parzych – uczennica kl.III technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych. Ilona uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole (5,06) oraz wzorowe zachowanie. Dyplom uczennicy wręczyli Pani Dorota Skrzypek Mazowiecki Wicekurator Oświaty oraz Pan Krzysztof Wiśniewski p.o. Dyrektora Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie. Rodzice uczennicy oraz Pani Dyrektor Elżbieta Butajło otrzymali listy gratulacyjne.
Uroczystość uświetnił występ uczniów klasy gitary Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku oraz Szkolna Orkiestra Dęta ZST w Płocku.