Po raz kolejny głosami Czytelników

„Polska Metropolia Warszawska”, „Echa Dnia” i „Tygodnika Ostrołęckiego” zostaną wybrani nauczyciele i placówki edukacyjne cieszący się największym szacunkiem i uznaniem uczniów i ich rodziców. Tacy, którzy nie tylko skutecznie przekazują wiedzę, ale też motywują i inspirują. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim, a w końcu także w ogólnopolskim finale.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu został zgłoszony do nagrody w tegorocznej edycji Plebiscytu Edukacyjnego 2024.

Ponadto nominację w kategorii Nauczyciel szkoły ponadpodstawowej otrzymała Pani Aleksandra Zielińska

Gratulujemy i zachęcamy do głosowania od wtorku 22 października 2024 roku!

Uczestników plebiscytu najpierw nominują do nagród ci, którzy mają do tego największe prawo – uczniowie i ich rodzice. Zaszczytne tytuły zostaną przyznane najpierw w każdym powiecie, później w województwie, a następnie w skali całego kraju. Laureatów wyłoni głosowanie, które będzie prowadzone na każdym szczeblu edukacji – od przedszkola przez szkoły, licea i technika aż po szkoły językowe. Nagrodzeni zostaną nie tylko nauczyciele, lecz także placówki edukacyjne i ich dyrektorzy.

Jak co roku nie zabraknie jednak dobrze znanych elementów akcji. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbędzie się w styczniu 2025 roku. Natomiast wiosną przyszłego roku przyjdzie czas na wielkie podsumowanie całego plebiscytu. Na ogólnopolską galę zostaną zaproszeni laureaci w każdej kategorii z każdego województwa. Odbędzie się ona w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji, cieszą się autorytetem i sympatią zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Szukamy nauczycieli z pasją, wyróżniających się serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Wszystkie informacje o akcji, w tym informację o przetwarzaniu danych, można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: https://polskanews.pl/szkola-roku