Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria/wigilia oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Piękna jest radość w święta,
Ciepłe są myśli o bliskich,
Niech pokój, miłość i szczęście
Otoczy dzisiaj nas wszystkich”.

Spotkania wigilijne są tradycją internatu. Ta szczególna uroczystość odbyła się w świetlicy szkolnej dnia 20 grudnia 2016r.

{galeria}galeria/wigilia{/galeria}

Spotkanie miało miejsce przy biało nakrytych stołach, nie zabrakło sianka i wigilijnych potraw. Oprócz wspólnego śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem, wzajemnego obdarowywania się prezentami panowała atmosfera wzajemnej jedności i miłości.Nic więc dziwnego, że grzeczne dzieci odwiedził Święty Mikołaj. Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten wyjątkowy wieczór.