13 grudnia 2018r. w rocznicę stanu wojennego, w świetlicy szkoły odbyła się tradycyjna wigilia internacka, na którą przybyła cała społeczność internatu wraz z wychowawcami oraz zaproszeni goście.

21 grudnia 2017r. odbyło się spotkanie wigilijne w internacie. Młodzież i wychowawcy internatu przygotowali „Jasełka”. Julian Ursyn Niemcewicz w XIX w. pisał:
„ A każdy z obecnych, biorąc opłatek, obchodził wszystkich zebranych i łamiąc go powtarzał słowa: Bodaj byśmy na przyszły rok łamali go ze sobą.”

W dniu 12.02.2018r. mieszkańcy internatu wraz z wychowawcą Katarzyną Pacek, po raz kolejny uczestniczyli w Podwieczorku, którego gościem był Michał Wiśniewski-polski wokalista, autor tekstów,lider grupy Ich Troje. Spotkanie poprowadził Leszek Bonar.Sala CKiSZ w Sierpcu wypełniona była po brzegi fanami artysty.

Młodzieżowa Rada Internatu: Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Studzieńcu Rok szkolny 2018/2019

• Kopacz Iwona  IV TR - przewodniczący

• Wierzbowski Tomasz  IV TMR - przewodniczący