Siódmego marca 2020 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Potoczku odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Patronat nad turniejem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pan Jan Krzysztof Ardanowski. W finale wzięło udział 12 najlepszych szkół z całej Polski wyłonionych z sześciu turniejów półfinałowych z następujących szkół: Potoczek, Jabłoń, Bogdańczowice, Sejny, Kowal, Stary Brześć, Lututów, Rudka, Nowosielce, Studzieniec, Nowy Targ, Brzostowo. Drużyny rywalizowały w czterech grupach systemem „każdy z każdym”, a następnie dwa najlepsze zespoły z każdej grupy rozgrywały mecze o miejsca I-VIII, zaś pozostałe o miejsca IX – XII.
Po trudnych zmaganiach drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce, otrzymując puchar MRiRW.
Skład naszej drużyny: Cywiński Patryk, Fijałek Damian, Janiszewski Krystian, Karczewski Arkadiusz, Maciejewski Radosław, Oleksiak Bartosz, Sadecki Jakub, Sikut Szymon, Twardowski Jakub, Wyszyński Dawid.
Do zawodów drużynę przygotowywali p. Ewa Stankiewicz i p. Michał Gutfrański.
GRATULUJEMY!!!

Zestawienie końcowe Turnieju:
I m – ZSCKR w Brzostowie
II m - ZSCKR w Nowym Targu
III m – ZSCKR w Studzieńcu
IV m – ZSCKR w Jabłoniu
V m – ZSCKR w Nowosielcach
VI m – ZSCKR w Rudce
VII m – ZSCKR w Potoczku
VIII m – ZSCKR w Lututowie
IX m – ZSCKR w Starym Brześciu
X m – ZSCKR w Kowalu
XI m – ZSCKR w Sejnach
XII m – ZSCKR w Bogdańczowicach