Delegacja uczniów naszej szkoły w dniu 18.03.2022r. brała udział w

XXVII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. Na targach wystawiło się 350 firm z branży rolniczej z 11 krajów, w tym John Deere, Case, New Holland, Steyr czy Zetor. Były też maszyny i wyposażenie polskich producentów, np.: Kabat, SaMASZ, Stomil Sanok, Horpol i wiele innych. Na tegorocznym Agrotechu premierę miały: autonomiczny robot rolniczy ROBOTTI 150D duńskiej firmy Agro Intelli i nowy ciągnik T7 HD New Holland. Mercedes Benz z kolei zaprezentował nową wersję swojej flagowej maszyny rolniczej – Unimoga.
Podczas targów w sali kongresowej odbyło się gala wręczanie nagród Pucharu Polski w Rolnictwie Precyzyjnym, w którym nasza szkoła zajęła bardzo wysokie - 9 miejsce - spośród wszystkich szkół rolniczych w Polsce.