Zdrowie to podstawa - tak przekonywali nauczyciele naszej szkoły uczniów w ramach tygodniowej akcji: "Zdrowy Styl Życia".

W tym czasie panie pedagog i psycholog prowadziły wykłady o stresie, śnie i aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Opiekun samorządu przygotował kącik dobrego wypoczynku, a nauczyciele w-f z uczniami ćwicząc spalali kalorie. Uczniowie mogli skosztować pysznych i zdrowych przekąsek przygotowanych przez młodzież technikum żywienia i usług gastronomicznych. Akcja zakończyła się konkursem wiedzy o zdrowym stylu życia.

Młodzież ZSCKR w Studzieńcu już wie, że napoje energetyzujące to nie najlepszy pomysł na ugaszenie pragnienia, że owsianka jest przepyszna i że sport to samo zdrowie.